• Hirdetési ajánlatunk
  • Impresszum
2025. június 16.
No Result
View All Result
Online365
22 °c
Budapest
25 ° pén
26 ° szo
26 ° vas
24 ° hét
  • Belföld
    • Magyarság
  • Nagyvilág
    • Gazdaság
  • Tudomány
  • Környezettudatosság
  • Mindennapi Netevő
  • Kultúra
    • Film
  • Életmód
  • Sport
  • Belföld
    • Magyarság
  • Nagyvilág
    • Gazdaság
  • Tudomány
  • Környezettudatosság
  • Mindennapi Netevő
  • Kultúra
    • Film
  • Életmód
  • Sport
No Result
View All Result
Online365
No Result
View All Result

Augusztus 20. – Elfogadták a biztosítási tervet

by Hungarian Geographic
2019.08.15.
in Belföld
A A
Augusztus 20. – Elfogadták a biztosítási tervet

Budapest, 2019. augusztus 15. Kovács Zoltán, a Miniszterelnöki Kabinetiroda nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelõs államtitkára, az augusztus 20-ai ünnep biztonságos lebonyolításáért felelõs operatív törzs vezetõje (szemben, j) beszél a testület ülésén az Igazságügyi Minisztériumban 2019. augusztus 15-én. Kovács Zoltán az ülés utáni sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy az operatív törzs elfogadta a biztosítási tervet és valamennyi szervezet és szolgálat elkészült saját feladataival, felkészült arra, hogy augusztus 17-e estétõl, augusztus 18-tól kitelepüljenek az egyes helyszínekre. MTI/Illyés Tibor

Megosztás a FacebookonMegosztás a Twitteren

Elfogadta a biztosítási tervet az augusztus 20-ai ünnep biztonságos lebonyolításáért felelős operatív törzs – jelentette be a testület vezetője csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.

Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár azt mondta: az operatív törzs utolsó alkalommal tekintette át a nyitott kérdéseket, és ilyenek az ülés végére nem maradtak.
    Valamennyi szervezet és szolgálat elkészült saját feladataival, felkészült arra, hogy szombat estétől, vasárnaptól kitelepüljenek az egyes helyszínekre – mondta.
    Az operatív törzs munkájában mások mellett a rendőrség, a honvédség, a katasztrófavédelem, a mentőszolgálat, a meteorológiai szolgálat, a Budapesti Közlekedési Központ működik közre.
    Kovács Zoltán azt mondta: biztonsági szempontból is felkészültek az ünnep programjának megszervezésére és lebonyolítására.
    A biztonságot kiemelten fontos szempontnak nevezte két program esetében. Az egyik a 20-án délelőtt, a tisztavatás után tartandó légi parádé, amelyen a Magyar Honvédség 14 repülőgépe és 12 helikoptere tart bemutatót. A másik az esti tűzijáték, amelyet most is a legmodernebb technológiával valósítanak meg.     Szükség esetén egy gombnyomással leállítható a program – közölte az államtitkár.
    Hangsúlyozta: a biztonság azért is fontos, mert nagy számban várják a családokat a háromnapos ünnepségsorozatra. Példaként említette a Magyar Ízek Utcáját és a Clark-színpadot, ahol végig színvonalas fellépőkkel várják az érdeklődőket.
    Az „Isten éltessen, Magyarország!” szlogennel megrendezett ünnepi programsorozat központi programjai augusztus 20-án  a hagyományoknak megfelelően a zászlófelvonással, majd az ifjú honvédtisztek avatásával kezdődnek a fővárosban. Délelőtt az Országháznál légi parádét tartanak, délután lesz a Szent Jobb-körmenet, este tűzijáték zárja a napot. Emellett a budai Várban a Magyar Ízek Utcája, koncertek és egyéb programok várják az érdeklődőket.
    Az augusztus 20-i nemzeti ünnep programjai az augusztus20.kormany.hu weboldalon találhatók.
   MTI

HasonlóBejegyzések

„Jó esélyünk van a győzelemre” az európai uniós költségvetési vitában

Elhunyt Pécsi Ildikó – Kossuth-díjas színművész

Szájer József lemondott EP-képviselői tisztségéről

ADVERTISEMENT

Related Posts

„Jó esélyünk van a győzelemre” az európai uniós költségvetési vitában
Belföld

„Jó esélyünk van a győzelemre” az európai uniós költségvetési vitában

by Gemici Diana
2020.12.08.

Magyarországnak és Lengyelországnak jó esélye van a győzelemre az európai uniós költségvetési vitában, a közösségi források kifizetéséhez fűzött jogállamisági feltételrendszer...

Read moreDetails

Elhunyt Pécsi Ildikó – Kossuth-díjas színművész

Szájer József lemondott EP-képviselői tisztségéről

Befejeződtek az árvízvédelmet javító fejlesztések az Alsó-Tisza vidékén

A Taste Hungary Nemzetközi borturisztikai díjat nyert

A katasztrófavédelem befejezte a munkát Dunaföldváron

Load More
Next Post
Fülöp Attila: a gyermekvédelmi hálózatot erősíti majd a nevelőszülői gyed

Fülöp Attila: a gyermekvédelmi hálózatot erősíti majd a nevelőszülői gyed

No Result
View All Result
- H I R D E T É S -

24 óra

  • Átmenetileg szünetelnek az összecsapások Bahmutnál
  • Egy vagyonért adták el Banksy művét miután elégették.
  • Az 1950-ben elhunyt alkotók művei szabadon felhasználhatóvá válnak
  • Megváltoztatják a montenegrói egyházügyi törvény
  • A jövő évben Csehország hatalmas hiánnyal fog gazdálkodni
  • Peking – A visegrádi országok zsidó kulturális örökségét bemutató fotókiállítás nyílt
  • Megveszi az osztrák Wienerberger az amerikai Meridian Bricket
  • A Startup Campus egyetemi programjainak legjobbjai az okosváros és zöld energetikai ötletek lettek
  • A Ringo Starr új albummal jelentkezik
  • A Vajdasági Magyar Szövetség államtitkárait kinevezték
  • A középkori közép-ázsiai városállamok bukását nem Dzsingisz kán hódító hadjárata okozta
  • Kuramagomedov ötödik, Muszukajev elődöntős – Birkózó világkupa
  • Adatvédelmi irányelvek
  • Felhasználási feltételek

© 2019-2021 online365.hu - Minden jog fenntartva!

No Result
View All Result
  • Belföld
  • Nagyvilág
  • Gazdaság
  • Kultúra
  • Sport
  • Tudomány
  • Környezettudatosság
  • Mindennapi Netevő
  • Magyarság
  • Életmód

© 2019-2021 online365.hu - Minden jog fenntartva!